[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز مشاوره::
مشاوران::
دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه::
آرشیو اخبار مرکز مشاوره::
بروشورهای علمی::
بخش ویژه اساتید::
ارتباط با ما::
::
اساسنامه کانون همیاران
..
مدیریت های حوزه دانشجویی

امور دانشجویان

امور خوابگاه ها

اداره رفاه و خدمات دانشجویی

اداره بهداشت و درمان
کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه  

..
نظرسنجی مرکز مشاوره

AWT IMAGE

..
کتاب مهارتهای زندگی
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر خود را در مورد سایت اعلام نمایید
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: بایگانی بخش آرشیو اخبار مرکز مشاوره: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 750 | تعداد کل بازدید های مطالب: 2,764,117 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ -

نشست روز روان شناس و مشاور

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت روز روان شناس و مشاور، نشست هم اندیشی و تقدیر، ویژه کادر درمان و کادر اداری را شنبه ۸ اردیبهشت ماه برگزار می کند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ -

دومین جشنواره بین المللی سلامت دانشجویان

مهلت ارسال آثار تا ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ تمدید شد. ✨دومین جشنواره بین المللی سلامت دانشجویان با هدف ارتقاء سواد سلامت و بهبود سبک زندگی دانشجویی در حال برگزاری است. تمرکز این جشنواره برقشر جوان است و قصد دارد تا با در نظر گیری معضلات و مسائل دانشجویی در راستای سلامت دانشجویان قدم بردارد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ -

انتشار هشتاد و دومین نشریه پیام آشنا دانشجو

🔰مرکز مشاوره و سبک زندگی هشتاد و دومین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر نمود. در این شماره می خوانید: معنای زندگی(۲)، چطور بچه های انعطاف پذیری تربیت کنیم؟،منبع کنترل و پیشرفت تحصیلی، بخشش شاه کلید آرامش درون، معرفی کتاب، نقدفیلم، ماه مبارک رمضان و...  

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ -

خداحافظی آخر سال

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری کانون همیاران سلامت، خداحافظی آخر سال (دورهمی و معرفی مرکز مشاوره و سبک زندگی) را ۲۲ اسفندماه از ساعت ۱۹ الی ۲۱ برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ -

کارگاه مدیریت معنوی و متوازن سازی فضای کار و خانواده

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه مدیریت معنوی و متوازن سازی فضای کار و خانواده را ویژه هیات علمی و کارمندان خانم چهارشنبه ۲۳ اسفندماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ -

کارگاه نحوه ارتباط موثر با دانشجویان

مرکز مشاوره و سبک زندگی کارگاه نحوه ارتباط موثر با دانشجویان (شاگردپروری) را ویژه اعضای محترم هیات علمی در تاریخ دوشنبه ۱۴ اسفندماه از ساعت ۱۳ الی ۱۴/۳۰ برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ -

تور یکروزه کویر ابوزیدآباد کاشان

مرکز مشاوره و سبک زندگی، تور یک روزه کویر ابوزید آباد کاشان ویژه زوج های جوان علم و صنعتی را پنجشنبه ۱۷ اسفندماه برگزار می کند.  

img_yw_news
سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ -

برنامه پیشگیری از اعتیاد در نهادهای اداری

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری سازمان بهزیستی استان تهران معاونت پیشگیری شهر تهران، برنامه پیشگیری از اعتیاد در نهادهای اداری (کیان)، ویژه کارکنان محترم خدمات و تدارکات را برگزار می کند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ -

انتشار هشتاد و یکمین نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره و سبک زندگی هشتاد و یکمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر نمود. در این شماره می خوانید: معنای زندگی، رفتار بچه هامون رو تحسین کنیم تاثیرگذارتره یا خودش رو؟؟ ، عوامل موثر در یادگیری، دکوراسیون داخلی، معرفی کتاب، نقدفیلم و...  

img_yw_news
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ -

کارگاه شناخت علائم دانشجویان در معرض آسیب روانشناختی

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه شناخت علائم دانشجویان در معرض آسیب های روانشناختی و شیوه ارجاع را چهارشنبه ۹ اسفندماه از ساعت ۱۳ الی ۱۴/۳۰ برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ -

کارگاه شناخت انواع موادمخدر و...

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه شناخت انواع موادمخدر و نحوه شناسایی دانشجویان در معرض خطر و شیوه ارجاع را دوشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸/۳۰ الی ۱۰ برگزار می کند.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ -

اردوی حرم عبدالعظیم

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی ستاد گردشگری و شهرداری منطقه ۴، اردوی سفری کوتاه به آستان نور (ویژه دختران) را ۳ اسفندماه از ساعت ۸ الی ۱۴ برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ -

اسامی برندگان ایستگاه آگاهی و سلامت

مرکزمشاوره و سبک زندگی، ایستگاه های آگاهی و سلامت را در سطح دانشگاه برگزار نمود. این ایستگاه ها با اهداف زیر برگزار شد.  👈گفتگوی صمیمانه با دانشجویان 👈آگاه سازی در زمینه مصرف دخانیات 👈راهکارهای درمانی  

img_yw_news
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ -

دومین جشنواره بین المللی سلامت دانشجویان

دومین جشنواره بین المللی سلامت دانشجویان با هدف ارتقاء سواد سلامت و بهبود سبک زندگی دانشجویی در حال برگزاری است. تمرکز این جشنواره برقشر جوان است و قصد دارد تا با در نظر گیری معضلات و مسائل دانشجویی در راستای سلامت دانشجویان قدم بردارد.  

img_yw_news
سه شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲ -

گزارش طرح خداقوت

مرکز مشاوره و سبک زندگی طرح خداقوت در ایام امتحانات را برگزار نمود. هدف از اجرای این طرح، مرتفع نمودن مشکلات تحصیلی، اضطراب امتحان و برنامه ریزی تحصیلی می باشد.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲ -

هشتادمین شماره نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره و سبک زندگی هشتادمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر نمود. در این شماره می خوانید: اختلال کم توجهی، نوروفیدبک، عوامل موثر در یادگیری، تفکر نقادانه، شنبه های لعنتی، معرفی کتاب و...  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲ -

رویداد تجلیل از دانشجویان متاهل صاحب فرزند سال ۱۴۰۲

مرکز مشاوره و سبک زندگی با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران و اداره امور زنان و خانواده معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ رویداد تجلیل از دانشجویان متاهل صاحب فرزند سال ۱۴۰۲ را برگزار می کند.  

img_yw_news
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۲ -

کارگاه مادر شاغل، خانه نورانی

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه آموزشی مادر شاغل، خانه نورانی را یکشنبه ۱ بهمن ماه از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲ ویژه اساتید خانم برگزار می کند.  

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ -

کارگاه ارتباط موثر با همسر و فرزندان

مرکز مشاوره و سبک زندگی کارگاه آموزشی ارتباط موثر با همسر و فرزندان را ویژه کارکنان برگزار می کند.  👈تاریخ برگزاری: ۲۲ و ۲۹ آذرماه، ۶ و ۱۹ دی ماه 👈ساعت: ۱۳ الی ۱۵ 👈محل برگزاری: آمفی تئاتر شهید بهرامی  

img_yw_news
سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲ -

ایستگاه آگاهی و سلامت خوابگاه پسران داخل

مرکزمشاوره و سبک زندگی سه شنبه ۱۲ دی ماه ساعت ۱۷ الی ۱۹ فضای باز خوابگاه داخل برادران، اقدام به برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت می نماید.  

img_yw_news
دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲ -

برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت در خوابگاه

🔰مرکزمشاوره و سبک زندگی اقدام به برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت همراه با پذیرایی، مسابقه و اهدای جوایز می نماید: 👈گفتگوی صمیمانه با دانشجویان 👈آگاه سازی در زمینه مصرف دخانیات 👈راهکارهای درمانی  

img_yw_news
دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲ -

انتشار هفتاد و نهمین نشریه پیام آشنا دانشجو

مرکز مشاوره و سبک زندگی هفتاد و نهمین شماره از نشریه پیام آشنا دانشجو را منتشر نمود. در این شماره می خوانید: افسردگی فصلی، برنامه ریزی، مدیریت مالی، نقدفیلم، معرفی کتاب و...  

img_yw_news
دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲ -

برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت

مرکزمشاوره و سبک زندگی اقدام به برپایی ایستگاه آگاهی و سلامت همراه با مسابقه و اهدای جوایز می نماید: 👈گفتگوی صمیمانه با دانشجویان 👈آگاه سازی در زمینه مصرف دخانیات 👈راهکارهای درمانی  

img_yw_news
شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲ -

کارگاه ارتباط موثر ویژه کارکنان

مرکز مشاوره و سبک زندگی، کارگاه آموزشی ارتباط موثر با همسر و فرزندان ویژه کارکنان محترم را در تاریخ های ۲۹ آذرماه، ۶ و ۱۳ دی ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ برگزار می کند.  

img_yw_news
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۲ -

بازدید از خوابگاه خواهران

مرکز مشاوره و سبک زندگی به مناسبت روز دانشجو  بازدید صمیمانه جمعی از اساتید خانم دانشگاه علم و صنعت از خوابگاه دختران را سه شنبه ۲۱ آذرماه ساعت ۱۷ الی ۲۰ برگزار می کند.  

صفحه 1 از 30    
اولین
قبلی
1
...
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه علم و صنعت است و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
Persian site map - English site map - Created in 0.15 seconds with 61 queries by YEKTAWEB 4642