[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره مرکز مشاوره::
مشاوران::
دفتر ارتباط خانواده و دانشگاه::
آرشیو اخبار مرکز مشاوره::
بروشورهای علمی::
بخش ویژه اساتید::
تسهیلات::
ارتباط با ما::
::
اساسنامه کانون همیاران
..
مدیریت های حوزه فرهنگی

معاونت فرهنگی دانشگاه

امور فرهنگی و فوق برنامه

ارتباطات فرهنگی و اجتماعی

گروه طرح و برنامه  

..
نظرسنجی مرکز مشاوره

AWT IMAGE

..
کتاب مهارتهای زندگی
AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر خود را در مورد سایت اعلام نمایید
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
:: بایگانی بخش آرشیو اخبار مرکز مشاوره: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 580 | تعداد کل بازدید های مطالب: 1,267,252 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

وبینار حال خوب، زندگی با نشاط

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار بزرگ حال خوب، زندگی با نشاط را دوشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۷ از ساعت ۱۳/۳۰ الی ۱۵ برگزار می کند.

img_yw_news
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

کارگاه پیشگیری از بحران های فردی

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی با همکاری کانون همیاران سلامت کارگاه پیشگیری از بحران های فردی را در تاریخ دوشنبه ۲۰/۲/۱۴۰۰ و چهارشنبه ۲۲/۲/۱۴۰۰ برگزار می نماید. این کارگاه از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در مجتمع شهید بهرامی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

گزارش وبینار گرایش به پدیده های نوپدید

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار"علل روانشناختی و جامعه شناختی گرایش به جنبش های نوپدید دینی معنوی" را در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۰ از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ توسط جناب حجت الاسلام و المسلمین دکترمحمود رضا قاسمی برگزار نمود. 

img_yw_news
دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

گزارش وبینار دانشجوی دوستدار خانواده

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار" دانشجوی دوستدار خانواده و تکنیک های افزایش صمیمیت" را در تاریخ های ۸/۲/۱۴۰۰ لغایت ۹/۲/۱۴۰۰ از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ در دو جلسه برگزار نمود. 

img_yw_news
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

گزارش کارگاه مهارت های دوران عقد و پس از ازدواج

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار" دوران پس از عقد و ازدواج با توجه ویژه به ۵ سال اول زندگی مشترک" را در تاریخ های ۱/۲/۱۴۰۰لغایت ۲/۲/۱۴۰۰از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۳۰ در دوجلسه بصورت مجازی (آنلاین) برگزار نمود.

img_yw_news
سه شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

وبینار دانشجوی دوستدار خانواده

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار دانشجوی دوستدار خانواده با تاکید بر مهارت های افزایش صمیمیت را برگزار می کند.  

img_yw_news
یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

وبینار بررسی علمی، گرایش به جنبش های نوپدید

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار بررسی علمی، روان شناختی و جامعه شناختی گرایش به جنبش های نوپدید را برگزار می کند.

img_yw_news
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ -

کارگاه مهارت های دوران عقد و پس از ازدواج

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، کارگاه مهارت های دوران عقد و پس از ازدواج را در تاریخ های چهارشنبه و پنج شنبه ۱ و ۲ اردیبهشت برگزار می کند.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ -

مسابقه دانشجویی ۱۴۰۰

دفتر مشاوره و سلامت سازمان اموردانشجویان به همراه دانشگاه های سراسر کشور، مسابقه دانشجویی ۱۴۰۰ (دانشجو، کرونا، نوروز ) را برگزار می نماید. برای اطلاع از نحوه شرکت در مسابقه به فایل پیوست مراجعه کنید.

img_yw_news
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ -

کانون همیاران سلامت

به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند، جهت اطلاع از متن اساسنامه کانون دانشجویی همیاران سلامت روان و فرم عضویت مربوط به آن می توانید به انتهای همین خبر مراجعه کنید. اطلاعات تکمیلی جهت عضویت متعاقباً به اطلاع شما عزیزان رسانده خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ -

فیلم وبینار خانم دکتر فردوسی

با توجه به درخواست اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه، مبنی بر بارگذاری فیلم وبینار خانم دکتر فردوسی، این فایل در بخش های مختلف ضبط شده و عزیزان می توانند با مراجعه به کانال های مرکز مشاوره، این فیلم را مجدد مشاهده کنند.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۹ -

گزارش وبینار مهارت گفتگو درون خانواده

وبینار مهارت گفتگو درون خانواده با سخنرانی خانم دکتر فردوسی، پنج شنبه ۹۹/۹/۲۷ از ساعت ۱۵ الی ۱۶/۳۰ برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۹ -

برنامه ویژه شب یلدا

با تبریک میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار و شب یلدا، از دانشجویان، کارکنان، اساتید و خانواده های محترم جهت حضور مجازی در این مراسم دعوت می شود.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹ -

وبینار مهارت گفتگو درون خانواده

به اطلاع کلیه دانشگاهیان محترم دانشگاه می رساند مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه در نظر دارد وبینار مهارت های گفتگو درون خانواده را با سخنرانی سرکار خانم دکتر سیما فردوسی، مشاور و روان شناس ممتاز و برجسته کشور در روز پنج شنبه 27 آذر ماه از ساعت 15 الی 16:30 از طریق سامانه و لینک ذیل برگزار نماید.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ -

کارنامه سلامت روان ورودی های جدید

در سال تحصیلی جاری، با توجه به ضرورت توجه به وضعیت سلامت روانی-اجتماعی دانشجویان، طرح غربالگری و پایش سلامت روان به صورت متمرکز و برای تمامی دانشجویان شاغل به تحصیل و تمامی ورودی های جدید در مقاطع ( کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری ) اجرا می گردد.

img_yw_news
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ -

گزارش سی و سومین همایش اولیای دانشجویان

همایش مجازی اولیای دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی ۱۳۹۹ با شعار «دانشگاه علم وصنعت ایران، دانشگاه دوستدارخانواده»، توسط مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و با همکاری کانون دانشجویی همیاران سلامت روان، ۲۶ آبانماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار شد.

img_yw_news
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ -

سی و سومین همایش اولیای دانشجویان

ضمن عرض تبریک قبولی به دانشجویان عزیز نو ورود دانشگاه علم و صنعت ایران و خانواده های محترم آنان، به اطلاع خانواده های محترم می رساند که به یاری خداوند متعال، همایش امسال با شما والدین گرامی، بصورت مجازی و از طریق لینک زیر در روز دوشنبه مورخ ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار خواهد شد.

img_yw_news
شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ -

سی و سومین همایش اولیای دانشجویان

ضمن عرض تبریک قبولی به دانشجویان عزیز نو ورود دانشگاه علم و صنعت ایران و خانواده های محترم آنان، به اطلاع خانواده های محترم می رساند که به یاری خداوند متعال، همایش امسال با شما والدین گرامی، بصورت مجازی و از طریق لینک زیر در روز دوشنبه مورخ ۲۶ آبان ماه ساعت ۱۵ الی ۱۷ برگزار خواهد شد.

img_yw_news
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ -

کارنامه سلامت روان دانشجویان

در آستانه شروع سال تحصیلی، طرح غربالگری و پایش سلامت روان به صورت متمرکز و برای تمامی دانشجویان شاغل به تحصیل در مقاطع ( کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری ) اجرا می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ -

برنامه جدید مشاوره تلفنی

برنامه جدید کادر درمان مرکز مشاوره دانشگاه بر روی سایت قرار گرفت. علاقمندان جهت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی از قبل با پذیرش مرکز مشاوره هماهنگی های لازم را انجام دهند.

img_yw_news
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ -

گزارش وبینار تبیین انواع موادمخدر و...

وبینار با حضور اساتید و کارمندان دانشگاه و چند تن از اعضاء هیئت علمی خارج دانشگاه با پخش قرآن و سرود آغاز شد. 

img_yw_news
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ -

وبینار تبیین انواع موادمخدر و ...

مرکز مشاوره و سلامت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران با همکاری کانون همیاران سلامت روان، وبینار تبیین انواع موادمخدر و نحوه تعامل و رفتار اساتید نسبت به دانشجویان گرفتار مواد را، چهارشنبه ۹۹/۶/۲۶ از ساعت ۱۶/۳۰ الی ۱۹ برگزار می نماید.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ -

طرح پایش سلامت روان ۹۹

در آستانه شروع سال تحصیلی، طرح غربالگری و پایش سلامت روان به صورت متمرکز و برای تمامی دانشجویان شاغل به تحصیل در همه مقاطع اجرا می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ -

مرکز مشاوره فعال کشور

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران در سی و یکمین گردهمایی روسای مراکز مشاوره در مورخ اول مرداد ماه سال جاری، به عنوان مرکز مشاوره دانشجویی فعال کشور در سال ۱۳۹۸ انتخاب گردید و مورد تقدیر قرار گرفت. 

img_yw_news
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ -

خداقوت دانشجوی عزیز

به خودت ایمان داشته باش، تو قویترین شخص زندگی خودت هستی. دانشجوی عزیز، کسی که امتحانات را با همه سختیها پشت سر گذاشته شما هستی. در مقابله با کرونا به عنوان یک هموطن مسئول، می توانیم موثر عمل کنیم.

صفحه 1 از 24    
اولین
قبلی
1
...
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه علم و صنعت است و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است.
Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 62 queries by YEKTAWEB 4299